20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Australian

Etiketim: australian

Kryeministri australian: S’kemi kontroll mbi virusin

0
Kryeministri Australian Scott Morrison pretendon se mbyllja 6 javore është e nevojshme teksa rastet e infektimit vazhdojnë te rriten në Melburn. Ai shtoi...

Tre talebanë për një amerikan dhe një australian, shkëmbehen të burgosurit...

0
Procesi i shkëmbimit të të burgosurve midis qeverisë afgane dhe talebanëve po vazhdon. Dy pengje perëndimore janë liruar nga talibanët në këmbim të tre...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS