26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Aurora

Etiketim: Aurora

Si të nxisni kreativitetin te fëmijët tuaj dhe pse kjo gjë...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Fëmijët e vegjël...

Pse është e rëndësishme të luani me fëmijët dhe çfarë lojërash...

0
Lojërat janë shumë të rëndësishme për zhvillimin e fëmijëve. Ato kontribuojnë në zhvillimin e mirëqenies fizike, sociale dhe emocionale të fëmijëve dhe të rinjve....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS