14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Auron

Etiketim: Auron

Auron Tare: Butrinti të mos u jepet të huajve për menaxhim,...

0
Studiuesi Auron Tare mbështet rekomandimin e Giora Solar, sekretar i përgjithshëm i Këshillit Ndërkombëtar të Monumenteve dhe Siteve që Parku Kombëtar i Butrintit të...

‘Enver Hoxha ishte homoseksual’/ Gazetari: Po me këtë do merret ‘studiuesi’...

0
Gazetari Flamur Vezaj, që prej disa vitesh jeton dhe punon në SHBA, ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për ti kthyer përgjigje pretendimeve më...

Auron Tare: Bregdeti shfrytëzohet në mënyrë të gabuar, shkatërrojnë shkëmbinjtë për...

0
Edhe pse turizmi detar në Shqipëri është i zhvilluar, vendi ynë ka potencial për zhvillimin e llojeve të tjera të turizmit. Këtu mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS