14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Auron Tare

Etiketim: Auron Tare

Auron Tare: Butrinti të mos u jepet të huajve për menaxhim,...

0
Studiuesi Auron Tare mbështet rekomandimin e Giora Solar, sekretar i përgjithshëm i Këshillit Ndërkombëtar të Monumenteve dhe Siteve që Parku Kombëtar i Butrintit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS