20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Auditoreve

Etiketim: auditoreve

Studentët e Univeristetit të Korçës i rikthehen auditoreve në qershor

0
Në qershor do të nisin të ulen në auditorë dhe studentët e universitetit "Fan Noli" në Korcë. Rektorati ka vendosur të rikthejë në auditorë një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS