26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Auditore

Etiketim: auditore

Tenori dhe pedagogu Kastriot Tusha: Mësimi online shumë stresues, mezi presim...

0
Studentët që do të diplomohen në bachelor dhe master pritet të kthehen së shpejti në auditore. Tenori i njohur dhe pedagog në Universitetin e...

Tenori dhe pedagogu Kastriot Tusha: Mësimi online shumë stresues, mezi presim...

0
Studentët që do të diplomohen në bachelor dhe master pritet të kthehen së shpejti në auditore. Tenori i njohur dhe pedagog në Akademinë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS