24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Audienc

Etiketim: audienc

Rihanna dhe ASAP Rocky ishin pjesë e audiencës kur Dave Chappelle u sulmua në skenë

Rihanna dhe ASAP Rocky ishin pjesë e audiencës kur Dave Chappelle...

0
Rihanna dhe i dashuri ASAP Rocky thuhet se mbetën të frikësuar të martën mbrëma (3 maj), teksa panë komedianin, Dave Chappelle duke u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS