14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Aubameyang

Etiketim: Aubameyang

Aubameyang shpërqendrohet

0
Kapiteni i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubmeyang, është duke u kritikuar ashpër nga tifozët e klubit për shkak që e humbi përqendrimin në kornerin që çoi...

Nëse largohet nga Arsenal, ky do të jetë klubi i ri...

0
Pierre-Emerick Aubameyang mban ende nën ethe tifozët e Arsenalit për të ardhmen e tij në klub. Pierre-Emerick Aubameyang ende nuk ka konfirmuar të ardhmen e...

Aubameyang është një golashënues i lindur

0
Sulmuesi dhe kapiteni i Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, shënoi golin e parë për “Topçinjtë” në sfidën ndaj Norwich, duke u asistuar nga një gafë e...

Arsenali ia ‘shuan’ shpresat Interit për Aubameyang

0
Interi i Antonio Contes është duke kërkuar sulmues gjatë këtij afati kalimtar të verës. E njëri ndër sulmuesit më të kërkuar aktualisht është edhe...

Xavi shpjegon pse Barca nuk ka nevojë për Manen dhe Aubameyang

0
Barcelona po shfrytëzon pushimin e detyrueshëm të shkaktuar nga COVID-19 për të gjetur një sulmues që do të zëvendësonte Luis Suarezin Zgjedhja e parë e...

Xavi shpjegon pse Barca nuk ka nevojë për Manen dhe Aubameyang

0
Barcelona po shfrytëzon pushimin e detyrueshëm të shkaktuar nga COVID-19 për të gjetur një sulmues që do të zëvendësonte Luis Suarezin Zgjedhja e parë e...

Pierre-Emerick Aubameyang flirton haptazi me Real Madrid

0
Aubameyang i ka dhënë sinjale të forta skuadrës së Real Madrid. Ylli i Arsenal, Aubameyang, i ka dhënë shenja të forta interesimi skuadrës së Real...

Henry: Nuk mund t’i them Aubameyang të qëndroj kur vet unë...

0
Legjenda e Arsenalit, Thiery Henry po shpreson që sulmuesi Pierre-Emerick Aubemeyang të mbetet në Arsenal. Mirëpo vet legjenda franceze, për SkySport ka deklaruar se nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS