26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atraksionit

Etiketim: atraksionit

Shpellat mes atraksionit dhe rrezikut të shkatërrimit

0
Eglantina BardhiShpellat konsiderohen asete të rëndësishme për vlerat natyrore, historike, kulturore, religjioze dhe turistike që mbartin. Ato janë një burim natyror kompleks në ekonominë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS