16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atmosferik

Etiketim: atmosferik

“Qendër presioni atmosferik mbi Ballkanin Perëndimor”, si parashikohet moti për sot

0
Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre të presionit të lartë atmosferik mbi Ballkanin Perëndimor do të sjellë në vendin tonë mbizotërim të kthjellimeve dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS