18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atmosferen

Etiketim: atmosferen

Tayna starton me koncertin e parë, thotë se mezi po pret...

0
Përkundër se akoma nuk ka një vendim zyrtar për mbajtjen e dasmave dhe mbrëmjeve nga Qeveria, për disa duket se veçse kanë filluar edhe...

Ja si e kallin atmosferen Ali Hyseni dhe Gena

0
Ai është një muzikant i njohur dhe punon me emrat më të njohur të estradës shqiptare. Po flasim për Ali Hyseni artisti shqiptar i cili...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS