26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atmosferë

Etiketim: atmosferë

Si të krijoni atmosferë pozitive në shtëpi

0
Shtëpia është vendi ku ndiheni më mirë, një vend strehimi nga armiqësitë e jashtme. Është një vend ku ktheheni në fund të ditës dhe...

Ramsey: Atmosferë e mirë për rifillimin e sezonit

0
Aaron Ramsey është i lumtur me faktin që futbolli po rikthehet në fushat e blerta. Ramsey ka siguruar të gjithë se po ndihet shumë mirë...

Shëndet i mirë dhe atmosferë e mirë: Mënyra më e mirë...

0
Gjelbërimi në zyra përmirëson shëndetin mendor të të punësuarve dhe rrit produktivitetin e tyre E dimë që bimët fisnikërojnë ambientin jetësor, ndërkaq një hulumtim i...

Studiuesi: Mikroorganizmat mund të mbijetojnë dhe rriten në atmosferë nga hidrogjeni

0
Jeta e huaj mund të lulëzojë në shumë në ambiente nga sa kishim realizuar më parë, ka sugjeruar një studim i ri. Në studimin e...

Tifozët kuqezi ngjyrosin Stambollin , atmosferë e jashtëzakonshme 3 orë përpara...

0
Kur duhen edhe pak më shumë se 3 orë nga starti i sfidës mes Turqisë dhe Shqipërisë, tifozët kuqezinj kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS