18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atleticos

Etiketim: Atleticos

Guendouzi në radarin e Interit, Atleticos dhe Barcelonës

0
Ylli i Arsenalit po kërkohet nga gjigantët evropianë. Inter, Atletico dhe Barcelona janë skuadra të interesuar për nënshkrimin me mesfushorin e Arsenalit, Matteo Guendouzi. Tri klubet...

Setien thotë se është sqaruar me Griezmannin pas ‘nënçmimit’ në ndeshjen...

0
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka thënë se ai ka folur me Antoine Griezmann pas paraqitjes së tij të diskutueshme kundër Atletico Madridit. Ylli francez...

Spektakli i Messit ndaj Atleticos – duket se argjentinasi i sheh...

0
Lionel Messi mund të ketë shënuar golin e tij të 700 në karrierë kundër Atletico Madridit, por sërish ishte një mbrëmje zhgënjyese për Barcelonën. Pasi...

Reali i kundërpërgjigjet Atleticos në lidhje me stadiumin

0
Drejtuesit e Real Madridit i janë mirënjohës për ofertën presidentit të Atletico Madridit, Enrique Cerezo, por ata nuk po e mendojnë mundësinë që ndeshjet...

Liverpooli i ofron Atleticos shërbimet e Oxlade-Chamberlain për Thomas Parteyn

0
Liverpooli e ka rikthyer interesimin për mesfushorin e Atletico Madridit, Thomas Partey dhe janë të gatshëm të ofrojnë një lojtar si pjesë të marrëveshjes. Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS