24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atleteve

Etiketim: atleteve

Metodat praktike dhe mjaft efektive për një larje të përsosur të...

0
Atletet përfaqësojnë një nga ato “must have” që nuk duhet të mungojnë asnjëherë edhe nëse me kalimin e kohës priren të marrin një hije...

Cili është sekreti i atleteve të bardha?

0
Vera iku, por atletet e bardha do të na shoqërojnë edhe për pak kohë sepse gjërat e preferura, s'njohin afate! Të gjithë e dimë...

Loredana prezanton koleksionin e atleteve që ka në shtëpi

0
Loredana la pa fjalë kur tregoi dollapin e atleteve. Loredana njihet si emër që shpenzon shumë për paraqitjet e saj publike, sidomos në videoklipe. Së fundi,...

I bartim shpesh, por nuk janë të thjeshta për mirëmbajtje. Pastrimi...

0
E dini si shkëlqejnë atletet e bardha kur sapo i keni blerë, ndërkaq shpejt humbin ngjyrën nga ndyrësitë? Dhe sado që t’i pastroni, assesi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS