19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atletet

Etiketim: atletet

Ia vjedhin atletet përpara shtëpisë ku jeton, reagon Gold AG: Ramazani dikujt nuk ia lë shenjë

Ia vjedhin atletet përpara shtëpisë ku jeton, reagon Gold AG: Ramazani...

0
Artisti i njohur shqiptar, Gold AG, është mjaft aktiv dhe ndan me ndjekësit imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria.Ai së fundmi ka shpërndarë...

Mësoni se si të bëni atletet e bardha si të reja

0
Nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për t’i mbajtur atletet e bardha të duken “si të reja”, atëherë ne kemi një zgjidhje. Atletet e bardha...

Këpucët e kopshtit të Kate Middleton janë atletet më të preferuara...

0
Kate Middleton aktualisht po kalon karantinën duke punuar nga shtëpia dhe duke mësuar me fëmijët nga shtëpia. Dhe, ndërsa ne kemi qenë në gjendje të...

Nëse i lani atletet në rrobalarëse, shtoni këtë përbërës: Ky truk...

0
Nëse keni një palë atlete apo këpucë të cilat i mbathni çdo ditë, ekziston mundësia e madhe që kanë filluar të lirojnë aroma të...

Eminem nxjerr në ankand atletet me çmim 20 mijë dollarë, paratë...

0
Eminem po nxjerr në ankand një palë atlete të tij për të ndihmuar në luftën ndaj koronavirusit. Reperi 47-vjeçar – emri i vërtetë i të...

Nuk po tallemi me ju: Nike solli në treg atletet me...

0
Nëse ju duhej një tjetër provë se po dalim nga rruga e Zotit, këto atlete Nike mjaftojnë. Dje, firma me qendër në Brooklyn, MSCHF...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS