16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atlete

Etiketim: atlete

Topi i ri në Seria A, i testuar nga 800 atletë

0
Kompania “Nike” ka prezantuar topin e ri të Serisë A për sezonin e ardhshëm. Topi që do të quhet “Nike Flight”, thuhet se është...

Nike prodhon atlete për mjekët dhe infermieret që punojnë 12 orë

0
Nike ka krijuar një palë atletesh posaçërisht për mjekë dhe infermierë për t’i ndihmuar ata të kalojnë ndërrim 12-orësh. Atletet, e emërtuara si ‘Air Zoom...

Sekuestrohen 7,900 pale atlete Nike dhe Adidas te falsifikuara – Lajmi...

0
Departamenti i luftës kundër krimeve ekonomike në Greqi, ka sekuestruar në portin e Pireut, një kontenier me atlete te falsifikuara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS