17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atlet

Etiketim: atlet

Atletët ukrainas stërviten në Shqipëri

0
Tetë atletë adoleshentë ukrainas që janë strehuar në Shqipëri, po vazhdojnë stërvitjet e tyre sportive në qytetin e Elbasanit. Por, me mendje e zemër...

IOC rekomandon që atletëve rusë dhe bjellorusë të mos iu lejohet...

0
Komiteti Olimpik Ndërkombëtar (IOC) rekomandoi të hënën që sportistët rusë dhe bjellorusë të ndalohen të konkurrojnë në të gjitha ngjarjet sportive ndërkombëtare, shkruan CNN...

Tirron Mamusha e Leka Lila, njëri atlet e tjetri futbollist, përgatiten...

0
Kur e gjitha bota po gjendet në një situatë të vështirë për shkak të pandemisë Covid-19, gjithë kjo krizë e kaploje edhe sportin. Shumë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS