23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atlantik

Etiketim: Atlantik

Sateliti tregon ‘përbindëshin’ me rërë dhe pluhur mbi oqeanin Atlantik dhe...

0
Imazhet ESA tregojnë përbindëshin’ me rërë dhe pluhur që shtrihet përtej Atlantikut. Kur stuhitë dhe erërat e forta godasin Saharanë, pluhuri dhe rëra ngritën si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS