14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atit

Etiketim: atit

Libri i mbesës thotë se Donald Trump ishte viktimë e neglizhencës...

0
Donald Trump ka pësuar abuzime nga babai i tij, thuhet në librin e ri të mbesës së presidentit të SHBA, në një pretendim eksploziv...

Trump Jr përballë të atit! Osama bin Laden ka “mbështetur” Joe...

0
Presidenti Donald Trump është shfaqur në një podcast të djalit të tij, Donald Trump junior, ‘Triggered’, ku ai pretendoi se Osama bin Laden ka...

Morena Taraku publikon një fotografi emocionuese ku shihet duke i pastruar...

0
Morena Taraku është shumë e përkushtuar ndaj babait të saj. Morena Taraku shumë shpesh shprehë dashurinë e saj që gëzon ndaj të atit me postime...

“Më mungon engjëll”, Beatrix përlot me fjalët kushtuar të atit të...

0
Beatrix Ramosaj shpeshherë përmes postimeve në rrjete sociale, i bën dedikime emocionuese babait të ndjerë. Njësoj veproi edhe së fundi, ajo me anë të disa...

Arilena Ara emocionon me dedikimin kushtuar të atit

0
Arilena Ara i ka uruar ditëlindjen babait të ndjerë. Sot babai i këngëtares Arilena Ara do festonte ditëlindjen po të ishte gjallë, dhe për këtë...

Big Mama emocion me shkrimin që i kushtoi të atit të...

0
Big Mama javën që shkoi humbi babanë e saj. Big Mama ka kaluar një nga javët më të vështira në jetën e saj, këngëtares para...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS