14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atipike

Etiketim: atipike

“Në botë ka rënie drastike të rasteve me Covid-19”/ Mjeku Sallabanda:...

0
Përkundër asaj që pritej, në vendin tonë, ditëve të fundit, është regjistruar një rritje drastike e numrit të të infektuarve me koronavirus, si dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS