23.5 C
Tirana
E shtunë, 3 Qershor, 2023
Ballina Etiketimet Athletic

Etiketim: Athletic

Pas fitores ndaj Athletic Bilbaos, Quique Setien u jep shpresë tifozëve...

0
Trajneri i Barcelonës, Quique Setien është i vendosur të mbajë skuadrën e tij në rrugën e duhur për të mbrojtur titullin e tyre në...

Tifozët mendojnë se Lionel Messi duhet të ishte ndëshkuar me karton...

0
Në ditëlindjen e tij të 33-të, Lionel Messi ndihmoi Barcelonën që të mposhte Athletic Bilbaon në Camp Nou. Ylli argjentinas nuk ishte realizatori, mirëpo asistoi...

Athletic – Atletico ndahen baras

0
Athletic Bilbao dhe Atletico Madridi ndahen baras (1:1), në ndeshjen e javës së 28-të të Kampionatit të Spanjës në futboll.  Te dyja skuadrat fituan nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS