26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Athines

Etiketim: Athines

Tirana dhe Shkupi ‘në dorë’ të Athinës/ Mitsotaqis: Do u sigurojmë...

0
Në një njoftim të Kryeministrit të Greqisë, Kyriakos Mitsotaqis, ai ka shprehur gadishmërinë për të siguruar vaksinën kundër Covid-19 për Shqipërinë dhe Maqedoninë e...

Inzaghi, heroi i Athinës më 2007. Ai nuk duhej ta luante...

0
Ka ngjarje në futboll, që thjesht nuk mund të harrohen. Udhëkryqe që kthejnë një karrierë të tërë, që shkruajnë historinë e një klubi. Ka...

Ministri i Athines: Edi Rama eshte grek, por ia fsheh popullit...

0
Ministri i Jashtëm i Greqisë Nikos Dhendhias ka vijuar te insistojë se kryeministri shqiptar Edi Rama ka prejardhje greke. Në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS