20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atdheun

Etiketim: atdheun

​Haradinaj kujton të rënët në Gllogjan dhe Maznik: Ishin mburojë për...

0
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj në Gllogjan dhe Maznik, ka nderuar veprën heroike të luftëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës,...

Nëntë sportistët e famshëm ukrainas që u kthyen për të luftuar...

0
Fjala "trimëri" përdoret rregullisht në sport. Boksierë që durojnë goditje, futbollistë që 'përplasen' me kundërshtarët, tenistë që luftojnë për një trofe. "Trimëri" është një...
U rikthye pas sa vitesh në atdheun e tij për një spektakël vallëzimi, koreografi i “Dancing With …

U rikthye pas sa vitesh në atdheun e tij për një...

0
Ndërsa forcat ushtarake ruse po shkonin në rrugën e tij, Maksim Chmerkovskiy transmetoi për 1.1 milionë ndjekësit e tij në Instagram pamje nga një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS