19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet AtalantaValencia

Etiketim: AtalantaValencia

“Ishte e tmerrshme të luanim Atalanta-Valencia, shumë lojtarë u sëmurën pas...

0
Atalanta-Valencia është ndeshja që do të mbahet mend shumë gjatë nga italianët dhe spanjollët. E luajtur në kuadër të Ligës së Kampionëve, ndeshja mes Atalanta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS