30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Atalantas

Etiketim: Atalantas

Super Calhanoglu realizon një gol të çmendur ndaj Atalanta-s

0
Milan ka gjetur golin e avantazhit ndaj Atalanta-s në minutën e 14-të. Kuqezinjtë kanë shënuar me Calhanoglu, i cili ka ndëshkuar zikaltrit me një goditje...

Flet Rrahmani, pas barazimit kundër Atalantas

0
Ylli i Kosovës dhe Hellas Veronës, Amir Rrahmani, është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës jo vetëm në barazimin me rezultat 1:0, por...

Dy penallti e shpëtojnë Juventusin nga disfata e parë kundër Atalantas...

0
Juventusi për pak sa s’e pësoi disfatën e dytë radhazi në Serie A, por dy penallti të shënuara nga Cristiano Ronaldo i ndihmuan Juves...

Juventus barazon ndaj Atalantas, Ronaldo shënon nga penalltia

0
Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas 1 me 1. Cristiano Ronaldo ka shënuar nga pika e bardhë në minutën e 55’. Ja pamjet nga goli.

Trajneri i Atalantas: Jemi të shokuar nga ajo që ndodhi në...

0
Bergamo vuajti shumë gjatë shpërthimit të koronavirusit. Qyteti verior i Italisë u godit keq nga COVID-19, shumë njerëz humbën jetën dhe kaosi mbizotëroi për...

Valencia reagon pas deklaratave të trajnerit të Atalantas që tha se...

0
Skuadra e Valencias ka lëshuar një komunikatë kundër trajnerit të Atalantas, Gian Piero Gasperinit. Ky i fundit në një intervistë për të përditshmen italiane ‘Gazzeta...

Rrëfeu se ishte me koronavirus përpara ndeshjes Champions, Valencia sulmon trajnerin...

0
Ka mjaftuar një intervistë e Gian Piero Gasperinit, trajnerit të Atalantas, për Gazzetta dello Sport, për të ngjallur reagimin e menjëhershëm të Valencias. Trajneri italian...

Pësoi hemoragji në tru, vdes futbollisti 20-vjeçar i Atalanta-s

0
Shuhet në moshën 20-vjeçare talenti skuadrës së Atalanta-s, Andrea Rinaldi. Rinaldi ishte shtruar në spital pas një problemi në tru. 20-vjeçari, kishte marrë një goditje në...

Vdes futbollisti i Atalantas

0
I riu i Atalanta dhe Legnano, Andrea Rinaldi vdiq këtë mëngjes, tre ditë pasi pësoi një aneurizëm të trurit. 19-vjeçari,i cili u pranua në njësinë...

Lorik Cana – futbollistit të Atalantas: E njeh Mic Sokolin ti?

0
Në këto kohë të karantinës, Etrit Berisha ka hapur fotot e arkivës së tij nga momentet që ka mbrojtur portën e SPAL përgjatë këtij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS