19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ataku

Etiketim: ataku

Rreziku nga ataku në zemër gjatë të nxehtit, këshilla

0
Rritja e temperaturave veç djersitjes së tepërt, mund të jetë e rrezikshme sidomos për shëndetin e zemrës dhe trurin. Kur trupi përjeton këto temperatura të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS