26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ata

Etiketim: Ata

“Ata burra u ngritën në krye për liri”- Lulzim Basha përkujton...

0
Ish-kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka përkujtuar 49 vjetorin e Revoltës së Spaçit.Në një postim në Facebook, Basha shkroi se Revoltën e Spaçit...

Shqipëria përkujton Ditën e Dëshmorëve, Rama: Respekt për ata që e...

0
Shqipëria përkujton sot Ditën e Dëshmorëve të Kombit që kanë dhënë jetën e tyre për liri, gjatë Luftës Nacional Çlirimtare ndaj pushtuesve fashistë.Në një...

Neymar, i hidhur me tifozët e PSG: Ishte surreale, ata do...

0
Festimi i titullit të dhjetë të PSG i la një shije të hidhur në gojë. Parizienët u shpallën kampionë, por nuk festuan me tifozët...

​Mungesa e anesteziologëve emergjencë kombëtare, ata po ikin nga sektori publik

0
Sistemi shëndetësor publik në vend po përballen me mungesë të anesteziologëve. Në të gjitha institucionet shëndetësore publike në vend punojnë 92 specialistë të kësaj...
Rasti tragjik në Klinë, reagon Gold AG: Ata që e vranë ta marrin dënimin e merituar

Rasti tragjik në Klinë, reagon Gold AG: Ata që e vranë...

0
Mbrëmë (e enjte) nga të shtënat me armë zjarri në Klinë ka mbetur i vrarë një person dhe dy të tjerë të plagosur, teksa...

Presidenti i ri/ Rama përjashton Berishën: Do komunikojmë me ata copa...

0
Kryeministri Edi Rama deklaron se do të komunikojë me opozitën në parlament për emrin e Presidentit të ri, por nënkuptoi se grupi i rithemelimit...

Veliaj me mësuesit dhe nxënësit në gjimnazin “Sami Frashëri”: Ata qe...

0
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj inspektoi sot punimet në gjimnazin 'Sami Frashëri'. Veliaj tha se shkolla do të jetë gati të presë...

Antikorrupsioni bën bashkë ekspertët italianë dhe ata shqiptarë

0
Ekspertët shqiptarë dhe ata italianë po zgjerojnë bashkëpunimin në luftën kundër korrupsionit. Autoriteti i Italisë për Antikorrupsionin po trajnon në Tiranë inspektorët e Kontrollit...

Rama: Për ata që protestojnë do bashkëpunoja që çmimi i vajit...

0
Kryeministri Edi Rama ka ironizuar protestuesit kundër rritjes së çmimeve, duke thëne se nëse do të ishte për ata ai vetë do të bashkëpunonte...

Rama publikon 7 pikat e paketës së ndihmës: Nuk i lëmë...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka nisur ditën sot me publikimin e shtatë masave të parashikuara nga qeveria për të ndihmuar qytetarët të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS