18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Astronautëve

Etiketim: astronautëve

Si ‘mikrograviteti’ ndikon në trupin e astronautëve

0
Fillimet e një astronauti duken si një karrierë emocionuese dhe joshëse. Por a keni menduar ndonjëherë për rreziqet me të cilat përballen këta njerëz...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS