26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Astrologu

Etiketim: astrologu

Shenjat më me fat për këtë javë, zbuloni parashkimin e yjeve...

0
Dashi Këtë javë Hëna e re në shenjën e Gaforres zhvillohet në 20/7 me kontrastin e saktë me Saturnin në shenjën e Bricjapit. Kjo Hënë e...

Ndërron jetë astrologu i famshëm botëror, parashikimet e tij dilnin gjithmonë

0
Walter Mercado, personaliteti televiziv dhe astrologu shumë i dashur, parashikimet e së cilit mbërthyen para ekranit shumë njerëz në Amerikën Latine për rreth gjysmë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS