fbpx
15 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Arrijne

Etiketim: arrijne

Angelina Jolie dhe Brad Pitt arrijnë marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve

0
Angelina Jolie dhe Brad Pitt do ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve falë terapisë familjare që morën, katër vjet pas ndarjes. Angelina Jolie dhe Brad Pitt...

Ajo që mjekët nuk po arrijnë ta vërejnë: Njerëzit me simptoma...

0
Mjekët mund të mos vërejnë shenjat e çrregullimeve serioze dhe fatale të trurit, që shkaktohen nga koronavirusi, pasi ato shfaqen te pacientët që kanë...

Nuk arrijnë të përmbahen: Pavarësisht karantinës, çifti del në park për...

0
Si duket ky çift nuk arriti të përmbajë veten, ata u kapën në  një park duke bërë seks në mes  të pandemisë së koronavirusit. Një...

Binjaket 2 vjeçare me kokë të bashkuar arrijnë të shikojnë njëri-tjetrin...

0
Një çift binjakësh të lindur me kafkë të bashkuar kanë arritur të ndahen me sukses nga doktorët e spitalit Bambino Gesu në Itali. Dy-vjeçaret...

Për 12 orë, Kida dhe Mozzik arrijnë shifër rekord klikimesh

0
Kida dhe Mozzik shënojnë suksesin e parë me “PP”. Kida dhe Mozzik kanë sjellë ‘dy në një’, dy këngë në një video, të cilat po...

E pazakontë në Siberi, temperaturat arrijnë shifra rekord, shkojnë mbi 35°C

0
Si kurrë më parë në Siberi janë shënuar temperatura të larta rekord por autoritetet vendase thonë se mund të bëhen shkak për zjarre dhe...

A mund t’ia arrijnë hakerët të “prishin” prodhimin e vaksinave kundër...

0
Mediat sociale shpërthyen javën e kaluar me disa thashetheme të një sulmi masiv kibernetik të “DDoS”, kundër Shteteve të Bashkuar të Amerikës. Raportet treguan...

Arrijnë turistët e parë në Shqipëri: Priten me lule dhe shampanjë...

0
Shqipëria ka hapur dyert për turistët në bregedetin e saj. Sot kanë arritur në aeroport turistët e parë të huaj, që janë pritur me...

SpaceX: Astronautët e NASA-s arrijnë në stacionin internacional të hapësirës

0
Astronautët e NASA-s dhe SpaceX kanë mbërritur në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor si pjesë e një misioni historik. Astronautët Doug Hurley dhe Bob Behnken arritën pas...

PS-PD arrijnë konsensus për tri propozime, zgjedhjet nuk do të mbahen...

0
Nisi me debat e përfundoi me jo pak konsensus mbledhja e këshillit politik. Palët arritën dakordësinë për tre çështje të propozuara më herët nga...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS