14 C
Tirana
Wednesday, November 27, 2019
Ballina Etiketimet Arrijne

Etiketim: arrijne

Njerëzit empatikë janë të vetmit që arrijnë të shohin me sytë...

0
Le të mos i humbasim njerëzit empatikë. Fjala “empati” kohët e fundit po bëhet paksa e fryrë, në kuptimin që ndonjëherë përdoret paksa në...

Rreth 170 mijë mesazhe të Shën Valentinit arrijnë me tetë muaj...

0
Mesazhet telefonike që arritën në telefonat e dhjetëra mijëra amerikanëve këtë javë i kanë habitur shumë ata. Këto porosi ishin nisur në ditën e Shën...

SHBA arrijne fitoren e radhes, Trump shkruan: Dicka e madhe ka...

0
Udhëheqësi i ISIS, Abu Bakr al-Baghdadi besohet se është vrarë në Siri, në një operacion ushtarak nga forcat e SHBA. CNN...

Mjegulla pushton Durresin, tragetet arrijne me veshtiresi – Lajmi i Fundit...

0
Mjegulla ka përfshirë sot në orët e para të ditës zonen detare të Durrësit. Sipas të dhënave nga APD, bëhet...

Universitetet nuk arrijnë të luftojnë racizmin në shkolla

0
Një hetim nga Komisioni i Barazisë dhe të Drejtave të Njeriut (EHRC) zbuloi se rreth një e katërta e studentëve etnikë të pakicave, përfshirë...

Dy te rinj arrijne ti shpetojne policise ne Shkoder, fshihen ne...

0
Diten e sotme dy të rinj nga fshati Plan i Shkodrës janë shpallur në kërkim gjatë një operacioni policor kundër veprimtarisë...

MOST POPULAR

HOT NEWS