16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ancelottit

Etiketim: Ancelottit

Djali i Ancelottit në kundërsulm: Më akuzonin për nepotizëm, por unë...

0
"Jo i përshtatshëm", "i rekomanduar" dhe mbi të gjitha "biri i trajnerit". Davide Ancelotti ka dëgjuar shumë në karrierën e tij përkrah babait të...

Dasma në horizont për djalin e Ancelottit: Është përpjekja e tretë,...

0
Davide Ancelotti, djali dhe ndihmësi i Carlos, mbërriti në Madrid, pasi ndoqi babain në të gjitha përvojat e tij në futboll. Reali ka një...

Pasionet e Ancelottit. Nga vera te biçikleta, nipërit dhe dieta për...

0
Ai ka trajnuar dhe ka fituar titullin kampion në Itali, Francë, Spanjë, Angli dhe Gjermani. Ancelotti ka përvetësuar zakonet dhe traditat e gjysmës së...

Sulmi: “Hysaj po paguan për faj të Ancelotti-t”

0
Pas aktivizimit surprizë nga minuta e parë në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë kundër Inter-it, Elseid Hysaj duket se ka fituar besim te vetja...

“Fitova kundër të gjithëve, kujtuan se gabova me largimin e Ancelottit”

0
Presidenti i Napolit, në një intervistë të dhënë për “Corriere dello Sport”, tha se ky i së mërkurës ishte trofeu më i bukur: “Në përgjithësi,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS