25.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Anastas

Etiketim: Anastas

Kryepeshkopi Anastas Janullatos mesazh për Pashkë: Dashuria do ta mposhtë përfundimisht...

0
Më 24 prill, besimtarët ortodoks kremtojnë festën e Pashkës.Në Javën e Shenjtë dhe të Madhe të Pashkëve, Kryepeshkopi Anastas Janullatos  ka shpërndarë një mesazh....

Kryetari i Kuvendit, uron Kryepeshkopin Anastas: U gëzova pa masë që...

0
Kryetari i Kuvendit,  Gramoz Ruçi, i ka dërguar sot një letër Kryepeshkopit Anastas Janullatos dhe i uron shërim të shpejtë pas probleme në gjendjen...

Shtrohet në spital Kryepeshkopi Anastas/ Meta: Uroj rikthim sa më të...

0
Pasditen e së premtes, dt. 26 qershor 2020, Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Anastasi, u shtrua në spital, për shkak të...

Probleme me zemrën/ Shtrohet në spital Kryepeshkopi Anastas, detajet

0
Bëhet me dije se pasditen e së premtes, dt. 26 qershor 2020, Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Anastasi, u shtrua në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS