16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Anastas Kristofori

Etiketim: Anastas Kristofori

Ndërron jetë aktori i njohur shqiptar Anastas Kristofori, i njohur për...

0
Është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare aktori i njohur shqiptar Anastas Kristofori. Kristofori ishte gjerësisht i njohur dhe do të mbahet mend gjatë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS