16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Anashkalohen

Etiketim: anashkalohen

Të papunësuarit anashkalohen nga shtesat me 100 euro

0
Nga Pakoja e Ringjalljes Ekonomike do të përfitojnë nga 100 euro familjet me asistencë sociale, pensionistët, punëtorët e sektorit publik dhe atij privat, si dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS