16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Anashkalimin

Etiketim: anashkalimin

Twitter nis shërbimin që synon anashkalimin e bllokimit nga Rusia

0
Twitter ka promovuar një version të mbrojtur nga privatësia të faqes së saj për të anashkaluar mbikëqyrjen dhe censurën pasi Rusia kufizoi qasjen në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS