Ballina Etiketimet Anash

Etiketim: anash

Adriana Matoshi për rastin e lënies anash të fëmijëve nga minoritetet: Asgjë nuk është më e tmerr…

Adriana Matoshi për rastin e lënies anash të fëmijëve nga minoritetet:...

0
Një ngjarje që ka ngjallur reagime të shumta ka ndodhur ditën e djeshme (e martë) në Peje.Teksa po kremtohej Festa e Abetares bashkë me...

Këshilli i Prindërve i Kosovës dënon lënien anash të fëmijëve nga...

0
Kryesia e Këshillit të Prindërve të Kosovës me keqardhje e vlerëson se ndarja e disa fëmijëve, për çfarëdo arsye, gjatë Festës së Abetares në...

Kanye West lë anash fushatën presidenciale, fokusohet në muzikë

0
Kanye West bëri një njoftim në lidhje me karrierën e tij muzikore vetëm disa orë pas përplasjes në Twitter me gruan e tij Kim Kardashian, për të...

Rama poston foto nga punimet e rrugës Qukës-Qafë Plloçë: Po mbarojmë...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama postoi në facebook, pamje nga puna që po bëhet në aksin rrugor Qukës-Qafë Pllocë. Kreu i qeverisë i shoqëroi pamjet edhe...

I lanë anash të gjithë keqkuptimet: Ledri dhe Majk bashkojnë forcat...

0
Javën që shkoi, Ledri Vula, Majk dhe Capital T u vendosën në qendër të mediave. Shkak për këtë u bënë spekulimet për prishjen e...

“I vinë të gjitha anash”, Albëria ia publikon videon atraktive vajzës

0
Albërie Hadërgjonaj u shpreh krenare për vajzën e saj. Pandemia koronavirus e gjeti Anxhelina Hadërgjonajn në Shqipëri, ku po vazhdon të qëndrojë ende. Por, ajo gjatë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24