16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Analizojn

Etiketim: analizojn

​Shkencëtarët britanikë analizojnë sekretet e avionit luftarak të çmuar të Putinit

0
Shkencëtarët britanikë dhe amerikanë po analizojnë mekanizmin sekret të shënjestrimit me rreze të gjatë të avionit luftarak më të avancuar të Rusisë, konfirmuan burimet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS