16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Analizat

Etiketim: Analizat

Patentat, dyndje te mjeku/ Rritja e çmimit shkakton fluks të të...

0
Rritja e kostos nga 45 mijë lekë në 85 mijë lekë për t’u pajisur me leje drejtimi ka rritur numrin e qytetarëve, kryesisht të...

Analizat që çdo grua në të 50-at e saj duhet t’i...

0
Të pesëdhjetat janë vite të rëndësishme në jetën e një gruaje. Kjo moshë nënkupton pikun e përvojës por edhe fillimin e një tranzicioni të...

U tha se 21-vjecarja vdiq nga COVID, dalin analizat e familjes,...

0
E gjithë familja e viktimës më të re në moshë nga covid 19, 21 vjeçares kanë rezultuar negativ pas realizimit të tamponeve 13 ditë...

Ura ajrore për turistët britanikë/ Analizat për Covid do bëhen në...

0
Qeveria britanike po tenton te krijojë te ashtuquajturat “ura ajrore” me vende të ndryshme ku pushojnë shumica e britanikëve për te shmangur karantimin reciprok...

Futbollisti shqiptar në Itali: Analizat serologjike treguan se …

0
Xhoni Mustafaraj, një futbollist profesionist 18-vjeçar,shqiptar, që jeton 15 kilometra larg Codogno ka treguar historinë e tij, në “Le Iene”. Ai rrëfen se ishte sëmurë...

10 analizat shëndetësore që gratë mbi 40 vjeç duhet të kryejnë...

0
Shumë njerëz nuk e trajtojnë shëndetin e tyre me seriozitetin që meriton. Akoma më të shumtë janë ata që evitojnë takimin me doktorin si...

Dalin analizat e lëndimit të Ibrahimovic, Milani merr frymë

0
Frika ka kaluar dhe Zlatan Ibrahimovic mund të marrë frymë thellë tashmë, sepse pas analizave të kryera në klinikën “Colombus” është konfirmuar se tendina...

“Më përdhunuan në burg”, dalin analizat e shqiptarit që e përdhunoi...

0
Kanë dalë detaje të reja në lidhje me deklaratën e shqiptarit Aleksandër Luca, i cili tha se ishte rrahur dhe përdhunuar në qelinë e...

Raporti per vrasjen e aktivistit te Vetvendosjes: Analizat zbulojne gjurmet e...

0
Është publikuar raporti origjinal i ekspertizës së mjekëve zviceranë për rastin e Astrit Deharit. Avokati Tomë Gashi ka bërë publik raportin në gjuhën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS