Ballina Etiketimet Analizash

Etiketim: analizash

Akreditohen 49 teste të reja analizash për sigurinë ushqimore, rikonstruktohet laboratori...

0
Instituti i Sigurisë Ushqimore dhe Veterinarisë ka akredituar gjatë këtij viti 49 teste të reja analizash, nga 53 të tilla që ka pasur deri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24