Ballina Etiketimet Analistët

Etiketim: Analistët

Tiranë: Analistët i vlerësojnë si jodemokratike zhvillimet e fundit politike

0
Në Tiranë partitë kryesore po bëhen gati për një tjetër mbledhje të Këshillit Politik për të dialoguar mbi proceset zgjedhore. Socialistët ftuan opozitën që Këshilli...

Reforma zgjedhore, analistët: Nuk zgjidh financimin kriminal dhe administrimin e votës

0
Reforma zgjedhore në Shqipëri për të cilën palët politike së fundi arritën një marrëveshje, shihet nga ekspertët si përpjekje për arnime që nuk i...

Misteri i shpërthimit, analistët hedhin dyshime: Në tunelet e fshehura në...

0
Analistët hedhin dyshime se shpërthimi i djeshëm në malet e Iranit që është dëgjuar edhe në Teheran, ka ndodhur në zonën ku...

Dyshime mbi aktakuzën/ Analistët komentojnë shpalljen pa marrë miratimin e Gjykatës

0
Publikimi i aktakuzës nën dyshimet për krime lufte ndaj Presidentit, Hashim Thaçi dy muaj pas ngritjes nga prokuroria dhe ende pa u aprovuar nga...

Vasili: Analistët rilindas shohin ëndrra me sy hapur, LSI zero marrëveshje...

0
Përmes një postimi në Facebook, nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili u shpreh se analistër rilindas shohin ëndrra me sy hapur dhe se partia në...

Analistët: Ngritja e akuzave për shkarkimin e presidentit, një proces i...

0
Kongresi bëri histori të enjten me një votim që zyrtarizoi hetimet për ngritjen e akuzave për shkarkimin e Presidentit Donald Trump. Zoti Trump është presidenti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24