Ballina Etiketimet Ana Kabashi

Etiketim: Ana Kabashi

Ana Kabashi mahnit me fustan të zi të shkurtër

Ana Kabashi mahnit me fustan të zi të shkurtër

0
E njohur për figurën e mrekullueshme trupore, Ana Kabashi merr vëmendjen e fansave sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.Publikimet e saja shpërndahen...
Ana Kabashi mahnit me pozat me bikini

Ana Kabashi mahnit me pozat me bikini

0
Derisa po i shijon pushimet në Mal të Zi, Ana Kabashi nuk ka hezituar të sjellë imazhe nga çastet që po kalon atje.Pas lansimit...
Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

Ana Kabashi merr vëmendje me poza të reja atraktive nga pushimet

0
 Një pjesë e vajzave të showbizzit shqiptar kanë nisur tashmë sezonin e pushimeve verore.Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi...
Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

Ana Kabashi vjen atraktive me pozat nga pushimi

0
Pas lansimit të këngës "Për dashni", Ana Kabashi ka vendosur t'i shijojë disa ditë pushimi në Mal të Zi.Ndërsa në profilin e saj në...
Ana Kabashi sjell këngën e re “Për dashni”

Ana Kabashi sjell këngën e re “Për dashni”

0
Ashtu siç kishte paralajmëruar, Ana Kabashi ka prezantuar ditën e sotme (e premte) projektin e ri muzikor."Për dashni" mban titullin kënga e artistes shqiptare,...
Ana Kabashi të premten sjell këngën e re

Ana Kabashi të premten sjell këngën e re

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi, prej muajsh ka nisur punën për projekte të reja muzikore.Duket se pritjes tashmë i erdhi fundi dhe artistja...
Ana Kabashi më 6 maj lanson këngën e re “Për dashni”

Ana Kabashi më 6 maj lanson këngën e re “Për dashni”

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ana Kabashi ka finalizuar projektin më të ri muzikor.Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në llogarinë...
Ana Kabashi paralajmëron këngën e re dhe thotë se do të publikohet së shpejti

Ana Kabashi paralajmëron këngën e re dhe thotë se do të...

0
Këngëtarja e njohur nga Peja, Ana Kabashi, ka nisur punën për një projekt të ri muzikor.Artistja shqiptare tanimë është në përgatitje të këngës së...
Tërheqëse dhe në formë të mrekullueshme – Ana Kabashi bie në sy nëpërmjet imazheve të reja

Tërheqëse dhe në formë të mrekullueshme – Ana Kabashi bie në...

0
Ajo vazhdon të jetë një personazh shumë i ndjekur në rrjete sociale e njëherësh dhe shumë e përfolur.Bëhet fjalë për artisten nga Peja, Ana...
Ana Kabashi merr vëmendje me fotosesionin e ri, thekson format joshëse të trupit

Ana Kabashi merr vëmendje me fotosesionin e ri, thekson format joshëse...

0
Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi ka vazhduar me realizimin e fotosesioneve.Një të tillë këngëtarja joshëse ka postuar edhe së fundmi, teksa duket në formë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24