Ballina Etiketimet Amplifikon

Etiketim: amplifikon

Japonia prodhon ‘maskën e zgjuar’, amplifikon zërin dhe përkthen fjalët në...

0
Japonia prodhon maskën smart që pretendohet se lufton Koronavirusin. "C-mask" u zhvillua nga Donut Robotics dhe do të prodhohet në 5,000 copë duke nisur nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24