16.5 C
Tirana
E shtunë, 27 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amos

Etiketim: Amos

Amos Zaharias dhe Dea Mishel në Big Brother: Bëjmë fëmijë dhe...

0
  Ta mendojmë se nuk mund të habitemi më shumë me deklarata të tmerrshme dhe skandaloze nga banorët e “BBV”, diçka edhe më e rëndë...

Amos lëshon deklaratën e frikshme për Luizin

0
Duket se banorët e këtij edicioni të “Big Brother VIP” janë në “garë” se kush të ofendojë më shumë dhe kush të dalë i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS