16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amniotike

Etiketim: amniotike

​Foshnja fle në qese amniotike, mjekët pritën shtatë minuta para se...

0
Lindja e trinjakëve është shumë e rrallë, dhe madje edhe më e rrallë kur lindin në qese amniotike. Gjatë lindjes së tri trinjakëve, mjeku Rodrigo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS