21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amir

Etiketim: Amir

Pas barazimit ndaj Atalantës, flet Amir Rrahmani

0
Ylli i Kosovës dhe Hellas Veronës, Amir Rrahmani, është shprehur i kënaqur me paraqitjen e skuadrës jo vetëm në barazimin me rezultat 1:1, por...

Mesazhi i Amir Rrahmanit

0
Tjetër ndeshje, tjetër fitore, Hellas Verona e shqiptarëve ëndërron një vend në Evropë. Nga një skuadër e sapo promovuar në Serie A, askush nuk priste...

Verona-Napoli, ndeshje e veçantë për Amir Rrahmanin

0
Rrahmani, për herë të parë të martën mbrëma do të luajë kundër skuadrës së tij të ardhshme, Napolit. Amir Rrahmani, 26-vjeçari nga Kosova, u transferua...

“Jetë latino-amerikane”, Amir Rrahmani “ngacmon” talentin e Shqipërisë

0
Lojtari i Olimpija Ljubiana, Endri Cekiçi ka postuar një foto në rrjetet sociale, ndërsa nuk kanë munguar as ngacmimet nga ish-lojtarët kuqezinj. Amir Rrahmani...

Milot Rashica te Napoli i Amir Rrahmanit?

0
Milot Rashica mund të përfundojë në Serie A. Gennaro Gattuso është hedhur në sulm për të kërkuar një zëvendësues për Jose Maria Callejon dhe shqiptari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS