21.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amigës

Etiketim: Amigës

Ngjashmëri e madhe e klipit të ri të Getit dhe Majk...

0
Geti dhe Majk e kanë publikuar këngën e re. Getoar Selimi dhe Majk e kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor. Kënga “Zhytem” erdhi e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS