17.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amiens

Etiketim: Amiens

Lorient ka fituar zyrtarisht Ligue 2, bien zyrtarisht Touluse dhe Amiens

0
Lyon jashtë Europe! Ka mbaruar pak më parë Këshilli Administrativ i Ligue 1. PSG është kurorëzuar zyrtarisht kampion i sezonit 2019-2020 në Francë. Lorient ka fituar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS