Ballina Etiketimet Ami

Etiketim: Ami

Luar publikon këngën e re “Ami”

Luar publikon këngën e re “Ami”

0
Këngëtarja Luar Arani ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor."Ami" mban titullin kënga e saj e re, e cila është...
Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën urimin dhe befasinë e veçantë

Ami feston ditëlindjen, Ermali i bën urimin dhe befasinë e veçantë

0
Janë ndër çiftet më të njohur shqiptarë dhe asnjëherë nuk hezitojnë që të tregojnë dashurinë për njërit-tjetrin.Fjala është për moderatorin dhe aktorin, Ermal Mamaqin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24