17.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ameti

Etiketim: Ameti

Shqiptari Adnan Ameti nga moda në film dhe politikë

0
Nuk është aspak i panjohur ku vite më parë kërkohej shumë si imazh në modelizëm e tashmë oferta të mira ka dhe si aktor. Ky...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS