16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amerike

Etiketim: Amerike

Mafiozi me i Madh Shqiptar ne Amerike !

0
Mafiozi me i Madh Shqiptar ne Amerike !

Pas kthimit në Amerikë, Dua Lipa fotografohet nën shoqërinë e vjehrrës...

0
Dua Lipa u ribashkua me familjen e të dashurit të saj në Amerikë pak kohë më parë, pasi qëndruan larg për katër muaj për...

Kelmendi zë vendin e parë në skuadrat shqiptare në Amerikë, muzikë...

0
Ata janë shqiptarë e super të talentuar në futboll e quhet ekipi " Shpresat e Kelmendit", e ku pas disa ndeshjeve rradhazi kundër ekipeve...

Stilistja Vlora Mustafa pasi vesh yjet shqiptare shkon deri te VIP...

0
Ka disa vite që është në treg me stil e plot fashion në krijimet e saj. Po flasim pë stilisten Vlora Mustafa që tashmë falë...

Kanye West njofton se po kandidon për president në Amerikë

0
Është e paqartë nëse ai është konsoltuar me mikun e tij, Donald Trump, por reperi Kanye West ka njoftuar se është i gatshëm të...

Shqetësimet në Amerikë mbi shtimin e rasteve me koronavirus

0
Mes shqetësimeve të vazhdueshme mes pjestarëve të ekipit të Shtëpisë së Bardhë për trajtimin e situatës së koronavirusit, Zëvendës Presidenti Mike Pence i...

Jim Belushi hap lokal në Amerikë, i vendos emrin shqiptar

0
Aktori me origjinë shqiptare Jim Belushi i cili prej vitesh jetën në Amerikë ka hapur lokalin e tij të ri. Ai ka vendosur ta “pagëzojë”...

Aktorja nga Kosova me fotosesion sensual për Flat në Amerikë

0
Aktorja e cila u shndërrua në modele, Ema Uka ka realizuar fotosesionin e saj në Amerikë për agjencinë e njohur të modës V-Flat Ema, e...

Kjo pudër e famshme për fëmijë shkakton kancer, në Amerikë nuk...

0
Marka e famshme e pudrës për fëmijë "Johnson dhe Johnson" ka njoftuar se do të ndërpres shitjet në SHBA, pasi ato kanë pësuar rënie...

Pasi shijuan Europën, ish-velinat bukuroshe të pandara drejt suksesit në Amerikë!

0
Ish-velinat e programit “Fiks Fare”, Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti ishin të ftuara në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS